Estonian - etRussian (CIS)
Dreumex Omnicare
DREUMEX OMNICARE - ülim efektiivsus Prindi

Dreumex Omnicare on innovaatilisel Bag-on-Valve Instant Foam Technology ehk - BoV kiirdoseerimise tehnoloogial põhinev sari, mis tagab tootele soodsa hinna, suutes igas olukorras käsi samaaegselt nii puhastada kui ka hooldada. Selle tehnoloogia kasulikkus peitub kontsentreeritud seebi muutmises tugevaks ja rikkalikuks vahuks, millel on suurepärane puhastusvõime.

Dreumex Omnicare System sisaldab puutevaba dosaatorit ja 6 erinevat toodet: 1. Vahuseep, 2. Desinfitseerija, 3. Antibakteriaalne vahuseep, 4. Kätepuhastusvaht, 5. Kaitsekreem enne tööd, 6. Hoolduskreem.

Toote pakend koosneb säilituspurgist, pihustist, korgist ja kiletatud kotist, mis on kinnitatud ventiili külge. Puhas õhk on lastud purgi ja kilest koti vahele enne, kui kott on ainega täidetud. See suurendab survet ja aitab kotil täielikult tühjeneda. Kui teised puutevabad dosaatorid annustavad üheks kätepesuks vähemalt 0,4 ml, siis selle tehnoloogia puhul kulub kõigest 0,2 ml kontsentreeritud vahuseepi. Tänu sellele on 400 ml seepi piisav, et pesta käsi 2000 korda. Teistel toodetel kuluks selle tulemuse saavutamiseks üle liitri seepi.

Loe lisa...
 
OMNICARE Alcohol Spray - Desinfitseerimisvedelik Prindi

Omnicare Alcohol Spray on väga efektiivne ja nahasõbralik käte desinfitseerimise vahend. Pihusti hävitab 99,9999% kõikidest enamlevinud bakteritest ja on testitud vastavalt Euroopa standarditele (EN 1040, EN 1276, EN 1500, EN 12791, EN 1275, EN 1650, EN 13624, EN 1275, EN 1650, EN 13624, EN 14348, ja EN 14476). Tänu kaasaegsetele palsamitele ning niisutavatele ja toitvatele koostisosadele ei kuivata Omnicare Alcohol Spray nahka, seega on ta sobilik ka sagedaseks kasutamiseks. Vahend ei sisalda värvaineid ja ei ole lõhnastatud. Infektsiooni vältimise parandamiseks on aines kasutatud Aseptix tehnoloogiat, mis on väljatöötatud Aseptix Health Sciences NV poolt.

Loe lisa...
 
DREUMEX OMNICARE Hygienic Foam - Hügieenilinevaht Prindi

Dreumex Omnicare Hygienic Foam on valmistatud Kott-Ventiili Kohese Vahu Tehnoloogial, mis tagab ekstra hügieeni kätepesus. Tootel on antibakteriaalne toime ning lisaks aitab toode peatada mikroorganismide kasvu. Seda toodet saab kasutada HACCP tingimustes.

Loe lisa...
 
DREUMEX OMNICARE Foam Hand Cleanser - Kätepuhastusvaht Prindi

Kõrge kontsentratsiooniga, ülivõimas kätepuhastusvaht on valmistatud Kott-Ventiili Kohese Vahu Tehnoloogial. See toode sobib kergelt, keskmiselt või eriti tugevalt määrdunud käte puhastamiseks. Näiteks õlist ja rasvast.

Loe lisa...
 
DREUMEX OMNICARE Foam Soap - Vahuseep Prindi

Dreumex Omnicare Foam Soap on valmistatud Kott-Ventiili Kohese Vahu Tehnoloogial. See tõttu täiesti piisab 0,2 ml vahust, et puhastada käsi põhjalikult ja hügieeniliselt.

Loe lisa...
 
DREUMEX OMNICARE Protection Cream - Kaitsekreem Prindi

Dreumex Omnicare Protection Crame on kaitsva kihiga kreem, mis tuleks kätele kanda enne tööd. See tekitab kätele kaitsva kihi ja muudab käed kergemini puhastatvamaks. Dreumex Omnicare Protection Crame on ka niisutava ja toitva toimega.

Loe lisa...
 
DREUMEX OMNICARE Reconditioning Cream - Taastavkreem Prindi

Dreumex Omnicare Reconditioning Cream on taastav nahakreem, mida tuleks kätele kanda pärast tööd. Kreem tagab loomuliku (naturaalse) taastumise ja hoiab käsi tervete ning pehmetena (elastsetena). Dreumex Omnicare Reconditioning kaitseb kahjulike mõjude eest, mis on tingitud töö- ja ilmastikuoludest.

Loe lisa...